Gwiazdy lombardu (3)

Gwiazdy lombardu (3)

(Pawn Stars: Some Like It Not)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Uczestnicy programu nie kryją entuzjazmu, gdy trafia do nich 20-dolarowy banknot. Pochodzi on z napadu, jakiego w 1971 roku dokonał mężczyzna nazywany przez media D. B. Cooper.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziesiąta seria popularnego reality show ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas. To działający od 1989 roku rodzinny biznes, w którego funkcjonowanie zaangażowane są trzy pokolenia Harrisonów - Richard oraz jego syn i wnuk. Istotną rolę w zespole pełni również Austin "Chumlee" Russell, przyjaciel Coreya Harrisona. Bohaterowie programu wyceniają najdziwniejsze przedmioty, jakie przynoszą pod zastaw klienci. W tej edycji zobaczymy m.in. widelec pochodzący z niemieckiego sterowca pasażerskiego LZ-129 Hindenburg.

Uczestnicy programu nie kryją swojego entuzjazmu, gdy do lombardu trafia 20-dolarowy banknot. Pochodzi on z napadu, jakiego dokonał mężczyzna nazywany przez media D.B. Cooperem. W 1971 roku uprowadził on boeinga 727, który leciał do Seattle. Napastnik wyskoczył z samolotu na spadochronie, kiedy tylko otrzymał okup. Do tej pory nie ustalono tożsamości porywacza, a FBI uważa, że przestępca zginął podczas próby wylądowania na terenie Gór Skalistych. Kolejny z klientów przynosi szablę pochodzącą z czasów wojny secesyjnej.

Zobacz także