Gwiazdy lombardu (3)

Gwiazdy lombardu (3)

(Pawn Stars: Learning the Ropes)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Bohaterowie programu mogą przez chwilę poczuć się jak w szkole. Do sklepu trafia bowiem pierwsze wydanie zbioru esejów filozoficznych 'Walden, czyli życie w lesie' Henry'ego Davida Thoreau.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego reality show ukazującego codzienne wyzwania, przed jakimi stają właściciele i pracownicy lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, który działa przez przerwy od 1989 roku. Bohaterami programu są trzy pokolenia Harrisonów - senior Richard oraz jego syn Rick i wnuk Corey. Przyjaciel tego ostatniego, Austin "Chumlee" Russell, również należy do ekipy sklepu czynnego 24 godziny na dobę. Wśród niezwykłych przedmiotów, jakie w ósmej serii trafiają do lombardu, jest fragment osłony termicznej statku Apollo 11. W tym sezonie Rick decyduje się również na zatrudnienie nowej osoby.

Bohaterowie programu mogą przez chwilę poczuć się jak w szkole. Do sklepu trafia bowiem pierwsze wydanie zbioru esejów filozoficznych "Walden, czyli życie w lesie" Henry'ego Davida Thoreau. Następnie Corey ogląda dziewiętnastowieczny pistolet do wystrzeliwania liny. Tego typu broń była używana na statkach. Później Chumlee i jego przyjaciel przeprowadzają rozmowy z chętnymi do pracy na nocnej zmianie. Przekonamy się, czy wybiorą najlepszych kandydatów.

Zobacz także