Gwiazdy lombardu (29)
(Pawn Stars: United We Stand)
| W skrócie: | Corey ogląda wraz z ojcem wojskowy motocykl z czasów II wojny światowej. Pojazd wymaga generalnego remontu. Rick i Chumlee rozważają zakup butów sygnowanych przez bejsbolistę Roberta Clemente. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.
Corey ogląda wraz z ojcem wojskowy motocykl z czasów II wojny światowej. Pojazd wymaga generalnego remontu. Rick i Chumlee rozważają zakup butów sygnowanych przez popularnego bejsbolistę Roberta Clemente. Corey i Chumlee zakładają się z Rickiem i dziadkiem. Udaje im się wygrać.
Zobacz także
- Gwiazdy lombardu: Teacher's Pet (122) - reality show - piątek, 8 maja 9:10
- Gwiazdy lombardu: King of Pain (224) - reality show - piątek, 8 maja 9:35
- Gwiazdy lombardu (10) - reality show - piątek, 8 maja 10:00
- Gwiazdy lombardu: Free Agent (225) - reality show - piątek, 8 maja 10:05
- Gwiazdy lombardu (11) - reality show - piątek, 8 maja 10:30
- Gwiazdy lombardu (226) - reality show - piątek, 8 maja 10:35 i 1 późniejsza emisja
- Gwiazdy lombardu (12) - reality show - piątek, 8 maja 11:00
- Gwiazdy lombardu (13) - reality show - piątek, 8 maja 11:30
- Gwiazdy lombardu (123) - reality show - sobota, 9 maja 6:00 i 1 późniejsza emisja
- Gwiazdy lombardu (124) - reality show - sobota, 9 maja 6:30 i 1 późniejsza emisja
