Gwiazdy lombardu (24)

Gwiazdy lombardu (24)

(Pawn Stars: Ponies and Phonies)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Klient przynosi Biblię, którą podobno wozili ze sobą kurierzy Pony Express. Do lombardu trafia także dystrybutor Pepsi w kształcie robota R2D2. Corey jest pod dużym wrażeniem urządzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 23 listopada
za 5 dni
13:25 Fokus TV

Opis

Kolejna odsłona popularnego reality show ukazującego codzienność pracowników lombardu w Las Vegas. To całodobowy rodzinny biznes, prowadzony przez Ricka Harrisona, który przejął firmę od swojego ojca. Senior rodu wciąż urzęduje w sklepie. Z ojcem i dziadkiem pracuje również Corey Harrison, syn Ricka. W trzynastej serii programu do lombardu jak zwykle trafia wiele niecodziennych przedmiotów. Wśród nich są miecz, który należał do masonów, oraz kolekcja broni wikingów.

Jeden z klientów przynosi do lombardu Biblię, która mieli ze sobą wozić kurierzy Pony Express, szybkiej poczty konnej działającej na obszarze Wielkich Równin i Gór Skalistych przed wojną secesyjną. Przekonamy się, czy Rick i jego syn zdecydują się kupić ten egzemplarz. Następnie Corey ogląda dystrybutor napojów w kształcie R2D2 - robota z "Gwiezdnych wojen". Staż Lili dobiega końca i pracownicy lombardu muszą wystawić jej ocenę.

Zobacz także