Gwiazdy lombardu (23)

Gwiazdy lombardu (23)

(Pawn Stars: What Happens in Vegas)

reality show USA 2013-2014   od 12 lat
W skrócie:Do lombardu trafia niecodzienna kolekcja - zestaw płyt z 1948 roku. Przed laty wykorzystywano je do edukacji seksualnej. Zbiór wzbudza niemałe emocje. Harrisonowie czują się skrępowani.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwunasta seria popularnego programu, którego bohaterowie zarabiają na życie, udzielając pożyczek pod zastaw i skupując różne przedmioty od osób potrzebujących gotówki. Zysk właścicieli całodobowego lombardu w Las Vegas zależy od tego, czy potrafią oni właściwie ocenić wartość oferowanych im towarów. Klienci potrafią zaskoczyć. Mają na sprzedaż zabytkowe egzemplarze broni, stare auta i rozmaite pamiątki po słynnych aktorach, politykach czy sportowcach. W tym sezonie do lombardu trafia m.in. miecz kawaleryjski, którego używał John Wayne na planie filmu "Rio Grande".

W dzisiejszym odcinku wśród przedmiotów, które klienci przynoszą do lombardu, znajduje się zbiór pochodzących z 1948 roku nagrań edukacyjnych. Rick jest trochę speszony, ponieważ materiały dotyczą edukacji seksualnej. Następnie Corey i Chumlee mają okazję przejrzeć policyjne archiwa z lat 60. XX wieku z Biura Szeryfa w Las Vegas. Wkrótce do ekipy lombardu dołącza nowa osoba, którą Chumlee zaczyna traktować jak osobistego asystenta.

Zobacz także