Gwiazdy lombardu (22)

Gwiazdy lombardu (22)

(Pawn Stars: Goldfish and Silver)

reality show USA 2013-2014   od 12 lat
W skrócie:Tym razem bohaterowie programu mają kupić quada wyprodukowanego przez Hondę. Przekonamy się, jak będą przebiegały negocjacje. Rick i Chumlee oglądają zdjęcie zespołu Rolling Stones z autografami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwunasta seria popularnego programu, którego bohaterowie zarabiają na życie, udzielając pożyczek pod zastaw i skupując różne przedmioty od osób potrzebujących gotówki. Zysk właścicieli całodobowego lombardu w Las Vegas zależy od tego, czy potrafią oni właściwie ocenić wartość oferowanych im towarów. Klienci potrafią zaskoczyć. Mają na sprzedaż zabytkowe egzemplarze broni, stare auta i rozmaite pamiątki po słynnych aktorach, politykach czy sportowcach. W tym sezonie do lombardu trafia m.in. miecz kawaleryjski, którego używał John Wayne na planie filmu "Rio Grande".

Tym razem bohaterowie programu mają okazję kupić quada wyprodukowanego przez Hondę. Przekonamy się, jak będą przebiegały negocjacje cenowe. Następnie Rick i Chumlee oglądają zdjęcie zespołu Rolling Stones z autografami. Fotografię wykonano we wczesnych latach istnienia grupy, kiedy jej liderem był Brian Jones, który zmarł w tajemniczych okolicznościach w1969 roku. Później Chumlee przynosi do lombardu swoją złotą rybkę. Dziadek jest zdeterminowany, żeby pozbyć się jej ze sklepu.

Zobacz także