Gwiazdy lombardu (21)

Gwiazdy lombardu (21)

(Pawn Stars: Silent But Chumlee)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Jeden z klientów przynosi wyjątkowo cenny obraz pędzla Salvadora Dalego. Ekipa programu staje przed dylematem, czy dzieło znanego malarza nie jest zbyt surrealistyczne jak na lombard.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziesiąta seria popularnego reality show ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas. To działający od 1989 roku rodzinny biznes, w którego funkcjonowanie zaangażowane są trzy pokolenia Harrisonów - Richard oraz jego syn i wnuk. Istotną rolę w zespole pełni również Austin "Chumlee" Russell, przyjaciel Coreya Harrisona. Bohaterowie programu wyceniają najdziwniejsze przedmioty, jakie przynoszą pod zastaw klienci. W tej edycji zobaczymy m.in. widelec pochodzący z niemieckiego sterowca pasażerskiego LZ-129 Hindenburg.

Bohaterowie programu mają okazję kupić dzieło samego Salvadora Dalego. Następnie Chumlee ogląda automat z grą "Silent Scope 2: Dark Silhouette". Później Rick i jego ojciec wyceniają francuski kirys z czasów II Cesarstwa. Stały klient lombardu przynosi srebrnego dolara z 1874 roku. Na monecie są wyryte chińskie oznaczenia. Corey uczy Austina, jak korzystać ze Skype'a. W ten sposób pracownik będzie mógł konsultować się z Harrisonami przy poważniejszych transakcjach.

Zobacz także