Gwiazdy lombardu (2)

Gwiazdy lombardu (2)

(Pawn Stars)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Bohaterowie programu podziwiają słynną fotografię Alberta Einsteina wykonaną przez Philippe'a Halsmana. Rick i Corey oglądają kolekcję tajnych dokumentów Pentagonu z czasów wojny wietnamskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego reality show ukazującego codzienne wyzwania, przed jakimi stają właściciele i pracownicy lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, który działa przez przerwy od 1989 roku. Bohaterami programu są trzy pokolenia Harrisonów - senior Richard oraz jego syn Rick i wnuk Corey. Przyjaciel tego ostatniego, Austin "Chumlee" Russell, również należy do ekipy sklepu czynnego 24 godziny na dobę. Wśród niezwykłych przedmiotów, jakie w ósmej serii trafiają do lombardu, jest fragment osłony termicznej statku Apollo 11. W tym sezonie Rick decyduje się również na zatrudnienie nowej osoby.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu mają okazję podziwiać słynną fotografię Alberta Einsteina wykonaną przez Philippe'a Halsmana. Zdjęcie pojawiło się na okładce "Time". Następnie Rick i Corey oglądają kolekcję tajnych dokumentów Pentagonu z czasów wojny wietnamskiej. Później senior rodu Harrisonów bierze dzień wolny, aby zobaczyć wnętrze bombowca z czasów drugiej wojny światowej - modelu boeinga B-17 Flying Fortress. Kierowcą starszego pana jest Chumlee. Przekonamy się, czy on i Richard będą mieli dość odwagi, aby przelecieć się zabytkową maszyną.

Zobacz także