Gwiazdy lombardu 19: Zaprzyjaźniony lombard (4)

Gwiazdy lombardu 19: Zaprzyjaźniony lombard (4)

(Pawn Stars: Pawnshine State)

reality show USA 2016
W skrócie:Rick i Chumlee udają się na Florydę w celu obejrzenia w pełni wyposażonego jachtu z 1964 roku. Podczas pobytu Harrison odwiedza swoją przyjaciółkę Lisę, która również prowadzi lombard.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona bijącego rekordy popularności reality show, ukazującego pracę rodzinnego lombardu w Las Vegas. Całodobowym biznesem zarządza Rick Harrison, który przejął go od swojego ojca. W sklepie zatrudniony jest także jego syn, Corey. Bohaterowie programu często zaskakiwani są przez klientów, pragnących spieniężyć najróżniejsze przedmioty. Do lombardu trafia wiele rodzajów broni, pamiątki po słynnych osobach, biżuteria, zabytkowe monety oraz samochody. Harrisonowie muszą odpowiednio oszacować wartość towarów i wytargować jak najlepszą cenę.

Rick i Chumlee wybierają się w podróż na Florydę, żeby obejrzeć luksusowy jacht z 1964 roku. Przy okazji Harrison odwiedza swoją przyjaciółkę Lisę, która też prowadzi lombard. Przybysz z Nevady zwraca uwagę na obraz lokalnego artysty. Dostrzega również możliwość rozwoju biznesu przyjaciółki. Namawia ją na kupno maszyny do głosowania w wyborach prezydenckich z 2000 roku. Tymczasem w Las Vegas Corey ma okazję nabyć oryginalny komiksy z serii o przygodach Hulka.

Zobacz także