Gwiazdy lombardu 19: Wybuchowy towar (46)

Gwiazdy lombardu 19: Wybuchowy towar (46)

(Pawn Stars: Highly Explosive Pawn)

reality show USA 2016
W skrócie:Tym razem do lombardu trafia rekwizyt z "Powrotu do przyszłości II". Równie atrakcyjny wydaje się historyczny pojemnik na proch używany przez brytyjską marynarkę wojenną. Okaże się, jaką ma wartość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona bijącego rekordy popularności reality show, ukazującego pracę rodzinnego lombardu w Las Vegas. Całodobowym biznesem zarządza Rick Harrison, który przejął go od swojego ojca. W sklepie zatrudniony jest także jego syn, Corey. Bohaterowie programu często zaskakiwani są przez klientów, pragnących spieniężyć najróżniejsze przedmioty. Do lombardu trafia wiele rodzajów broni, pamiątki po słynnych osobach, biżuteria, zabytkowe monety oraz samochody. Harrisonowie muszą odpowiednio oszacować wartość towarów i wytargować jak najlepszą cenę.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie mają okazję kupić rekwizyt z filmu "Powrót do przyszłości 2" - almanach sportowy z lat 1950-2000. W wycenie pomaga Rickowi ekspert, który wykonał tę książkę. Harrison ma też okazję kupić kalendarz z 1900 roku. Do lombardu trafia również pojemnik na proch, który był na wyposażeniu okrętu brytyjskiej marynarki wojennej. W programie zobaczymy także pasek, który należał do legendy muzyki country - Merlego Haggarda.

Zobacz także