Gwiazdy lombardu 19: Nie daj się zrobić w balona (2)

Gwiazdy lombardu 19: Nie daj się zrobić w balona (2)

(Pawn Stars: Balloon Payments)

reality show USA 2016
W skrócie:Klientka ma na sprzedaż urządzenie do napełniania balonów helem w kształcie głowy clowna Ronalda McDonalda. Chumlee zostaje poproszony przez Ricka o ekspercką opinię na temat dziwacznego przedmiotu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 26 lutego
jutro
14:55 HISTORY

Opis

Kolejna odsłona bijącego rekordy popularności reality show, ukazującego pracę rodzinnego lombardu w Las Vegas. Całodobowym biznesem zarządza Rick Harrison, który przejął go od swojego ojca. W sklepie zatrudniony jest także jego syn, Corey. Bohaterowie programu często zaskakiwani są przez klientów, pragnących spieniężyć najróżniejsze przedmioty. Do lombardu trafia wiele rodzajów broni, pamiątki po słynnych osobach, biżuteria, zabytkowe monety oraz samochody. Harrisonowie muszą odpowiednio oszacować wartość towarów i wytargować jak najlepszą cenę.

Klientka lombardu ma na sprzedaż nietypowe urządzenie do napełniania balonów helem - jest ono w kształcie olbrzymiej głowy clowna Ronalda McDonalda. Chumlee zostaje poproszony przez Ricka o ekspercką opinię na temat tego dziwacznego przedmiotu. Kolejną rzeczą, która w dzisiejszym odcinku trafia do sklepu Harrisonów, jest zabytkowy kałamarz. Corey ma okazję kupić starą włócznię. Następnie Rick ogląda prace Edwarda Curtisa, fotografa specjalizującego się w dokumentowaniu życiu Indian i Zachodu USA.

Zobacz także