Gwiazdy lombardu 19: Muzyczny skarb (45)

Gwiazdy lombardu 19: Muzyczny skarb (45)

(Pawn Stars: In The Presence Of Greatness)

reality show USA 2016
W skrócie:Rick i Chum z uwagą oglądają dziecięcy pas z gadżetami stanowiącymi wyposażenie Batmana. Zabawka pochodzi z lat 60. Zachwyt budzi również gitara elektryczna. Coreya czekają trudne negocjacje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona bijącego rekordy popularności reality show, ukazującego pracę rodzinnego lombardu w Las Vegas. Całodobowym biznesem zarządza Rick Harrison, który przejął go od swojego ojca. W sklepie zatrudniony jest także jego syn, Corey. Bohaterowie programu często zaskakiwani są przez klientów, pragnących spieniężyć najróżniejsze przedmioty. Do lombardu trafia wiele rodzajów broni, pamiątki po słynnych osobach, biżuteria, zabytkowe monety oraz samochody. Harrisonowie muszą odpowiednio oszacować wartość towarów i wytargować jak najlepszą cenę.

W dzisiejszym odcinku Rick i Chumlee mają okazję kupić zabawkowy pas Batmana z lat 60. ubiegłego wieku. Corey z kolei wycenia wspaniałą gitarę elektryczną Mosrite, która robi ogromne wrażenie na wszystkich w sklepie. Rick kontynuuje poszukiwania statuetki, która promowała siódmy studyjny album Led Zeppelin "Presence", wydany w 1976 roku. Zobaczymy, co się stanie, gdy upragniony przedmiot trafi w końcu na ladę w sklepie Harrisona.

Zobacz także