Gwiazdy lombardu 19: La La Land (3)

Gwiazdy lombardu 19: La La Land (3)

(Pawn Stars: La La Land)

reality show USA 2016
W skrócie:Rick wybiera się do Los Angeles, by kupić towar do sklepu. Ma okazję nabyć kolekcję rekwizytów z filmu 'Willy Wonka i fabryka czekolady'. Chumlee ogląda helikopter, który należał do Dirka Arthura.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona bijącego rekordy popularności reality show, ukazującego pracę rodzinnego lombardu w Las Vegas. Całodobowym biznesem zarządza Rick Harrison, który przejął go od swojego ojca. W sklepie zatrudniony jest także jego syn, Corey. Bohaterowie programu często zaskakiwani są przez klientów, pragnących spieniężyć najróżniejsze przedmioty. Do lombardu trafia wiele rodzajów broni, pamiątki po słynnych osobach, biżuteria, zabytkowe monety oraz samochody. Harrisonowie muszą odpowiednio oszacować wartość towarów i wytargować jak najlepszą cenę.

Rick wybiera się do Los Angeles, żeby kupić trochę towaru do swojego sklepu. Najpierw ma okazję nabyć największą kolekcję rekwizytów z filmu "Willy Wonka i fabryka czekolady". Z kolei Chumlee ogląda helikopter, który należał do znanego iluzjonisty z Las Vegas, Dirka Arthura. Później Rick wycenia obraz namalowany przez słynnego hollywoodzkiego gwiazdora, Leonarda DiCaprio. Przekonamy się, czy Harrison zdecyduje się wydać pieniądze na dzieło zdobywcy Oscara za rolę w filmie "Zjawa".

Zobacz także