Gwiazdy lombardu (19)

Gwiazdy lombardu (19)

(Pawn Stars: Stuff It)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Ekipa z uwagą przygląda się modelowi pistoletu Smith & Wesson. To jeden z ulubionych przez kolekcjonerów okazów. Klient przynosi do lombardu niepokojącą kolekcję wypchanych zwierząt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona cieszącego się ogromną popularnością reality show, ukazującego funkcjonowanie jednego z lombardów w Las Vegas. Gdy w stolicy hazardu ktoś szybko potrzebuje zastrzyku gotówki, może spróbować szczęścia w kasynie albo udać się do sklepu Harrisonów, by coś sprzedać lub zastawić. Klienci lombardu często pozbywają się zabytkowej broni i różnych staroci. Wśród bezwartościowych rupieci trafiają się cenne historyczne przedmioty i szokująco dziwaczne rzeczy. W dziewiątej edycji programu bohaterowie będą musieli wycenić m.in. kolekcję żetonów do gry. Należały one do zmarłego w 2002 roku polityka Howarda Cannona, który przez 24 lata był senatorem z Nevady.

Bohaterowie programu mają okazję kupić poszukiwany przez kolekcjonerów model karabinu - pochodzący z drugiej połowy XIX wieku Smith & Wesson Model 320. Wyprodukowano tylko 977 egzemplarzy tej broni, dlatego osiągają one bardzo wysokie ceny. Chumlee i dziadek oglądają zbiór komiksów z serii "Wojownicze żółwie ninja". Zobaczymy, czy starszy pan da się przekonać do inwestycji w historyjki obrazkowe z lat 80. XX wieku. Na nocnej zmianie robi się nieco nieprzyjemnie, gdy klient przynosi kolekcję wypchanych zwierząt.

Zobacz także