Gwiazdy lombardu (18)

Gwiazdy lombardu (18)

(Pawn Stars: Corey's Big Splurge)

reality show USA 2013-2014   od 12 lat
W skrócie:Właścicieli lombardu czeka niezwykła podróż w czasie za sprawą repliki plecaka protonowego z filmu 'Pogromcy duchów'. Widzowie przekonają się, czy zdecydują się na kupno rekwizytu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwunasta seria popularnego programu, którego bohaterowie zarabiają na życie, udzielając pożyczek pod zastaw i skupując różne przedmioty od osób potrzebujących gotówki. Zysk właścicieli całodobowego lombardu w Las Vegas zależy od tego, czy potrafią oni właściwie ocenić wartość oferowanych im towarów. Klienci potrafią zaskoczyć. Mają na sprzedaż zabytkowe egzemplarze broni, stare auta i rozmaite pamiątki po słynnych aktorach, politykach czy sportowcach. W tym sezonie do lombardu trafia m.in. miecz kawaleryjski, którego używał John Wayne na planie filmu "Rio Grande".

Tym razem bohaterowie programu mają okazję powspominać klimat lat 80. ubiegłego wieku. Oglądają bowiem replikę plecaka protonowego z kultowych "Pogromców duchów". Następnie klient przynosi do lombardu dzieło kontrowersyjnego artysty Banksy'ego. Chumlee próbuje przekonać dziadka, że street art może być wartościowy. Później Rick i jego syn zabierają na aukcję chevroleta, którym jeździł Steve McQueen. Corey trafia na swój wymarzony model - klasycznego plymoutha roadrunnera.

Zobacz także