Gwiazdy lombardu (18)

Gwiazdy lombardu (18)

(Pawn Stars: Take the Money and Run)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Ekipa programu z uwagą ogląda długolufową strzelbę z Kentucky. Przedmiot ma dużą wartość historyczną. Broń rozsławił m.in. znakomity strzelec Daniel Boone.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziesiąta seria popularnego reality show ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas. To działający od 1989 roku rodzinny biznes, w którego funkcjonowanie zaangażowane są trzy pokolenia Harrisonów - Richard oraz jego syn i wnuk. Istotną rolę w zespole pełni również Austin "Chumlee" Russell, przyjaciel Coreya Harrisona. Bohaterowie programu wyceniają najdziwniejsze przedmioty, jakie przynoszą pod zastaw klienci. W tej edycji zobaczymy m.in. widelec pochodzący z niemieckiego sterowca pasażerskiego LZ-129 Hindenburg.

Tym razem do lombardu trafia model strzelby, który stał się słynny za sprawą takich osadników i traperów jak Daniel Boone. Następnie Rick ogląda osiemnastowieczną mapę, na której Kalifornia jest wyspą. W tym odcinku zobaczymy także plakat reklamujący walkę bokserską, którą stoczyli w Kinszasie w 1974 roku George Foreman i Muhammad Ali. Później Corey - zdesperowany, by dostać udziały w rodzinnym biznesie - stawia sprawy na ostrzu noża. Przekonamy się, jaką decyzję podejmą jego ojciec i dziadek.

Zobacz także