Gwiazdy lombardu 15: Tajemniczy wielbiciel (17)

Gwiazdy lombardu 15: Tajemniczy wielbiciel (17)

(Pawn Stars: Secret Admirer)

reality show USA 2014
W skrócie:Do lombardu trafia fotel dentystyczny z początków XX wieku. Rick ogląda pamiątki z filmu "Świat Wayne'a". Nie kryje zdumienia, gdy zaczyna otrzymywać listy od tajemniczego wielbiciela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

W dzisiejszym odcinku Corey wycenia zabytkowy fotel dentystyczny, pochodzący z pierwszej dekady XX wieku. Następnie klient przynosi do sklepu kolekcję pamiątek ze zwariowanej komedii pt. "Świat Wayne'a" z 1992 roku. Zobaczymy, czy Rick będzie zainteresowany kupnem zbioru. Później okazuje się, że właściciel lombardu ma tajemniczego wielbiciela, który przysyła mu listy. Przekonamy się, jak zdumiony Harrison zachowa się w tej sytuacji.