Gwiazdy lombardu 15 (24)

Gwiazdy lombardu 15 (24)

(Pawn Stars: Book of Rick)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Do lombardu trafia pedał gitarowy, którego używał Kurt Cobain. Rick ogląda najdroższą książkę, jaką kiedykolwiek przyniesiono do jego sklepu - 'Księga Mormona' z 1842 roku. Konsultuje się z ekspertką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

Tym razem Corey ma do czynienia z kawałkiem historii rocka - do lombardu trafia bowiem pedał gitarowy, którego używał sam lider Nirvany, Kurt Cobain. Następnie Rick ogląda najdroższą książkę, jaką kiedykolwiek przyniesiono do jego sklepu - "Księgę Mormona" z 1842 roku. Przy tym zakupie postanawia się skonsultować z ekspertką Rebeccą. Później Chumlee oznajmia, że zamierza obchodzić niektóre mniej znane święta. Zobaczymy, czy Rick wykaże zrozumienie dla postawy swojego pracownika.

Zobacz także