Gwiazdy lombardu 14: Ekipa (1)

Gwiazdy lombardu 14: Ekipa (1)

(Pawn Stars: Tag Team)

reality show USA 2014
W skrócie:Do lombardu w Las Vegas trafia Biblia, która rzekomo należała do słynnego bejsbolisty Mickeya Mantle'a. Kolejny klient przynosi pióro, którym prezydent Lyndon Baines Johnson podpisał jedną z ustaw.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 6 marca
za 7 dni
15:20 HISTORY
niedziela, 7 marca
za 8 dni
2:45 HISTORY

Opis

Czternasta seria popularnego reality show ukazującego specyfikę pracy w lombardzie w Las Vegas. W stolicy hazardu nie brakuje osób gotowych coś sprzedać, by szybko zdobyć gotówkę. Właśnie takich klientów obsługuje całodobowy rodzinny biznes, prowadzony przez Ricka Harrisona, któremu pomagają ojciec i syn. W tym sezonie wśród wielu niecodziennych przedmiotów, wycenianych przez pracowników lombardu, są dwa jaja dinozaura oraz pudełko na cygara, które należało do prezydenta Johna Kennedy'ego.

Do lombardu w Las Vegas trafia Biblia, która rzekomo należała do słynnego bejsbolisty Mickeya Mantle'a. Sportowiec miał korzystać z niej podczas pobytu w ośrodku odwykowym, w którym przebywał z powodu problemów z alkoholem. Kolejny klient przynosi pióro, którym prezydent Lyndon Baines Johnson podpisał ustawę o programie ubezpieczeń społecznych Medicare. Później pracownicy lombardu rozpoczynają rywalizację, która ma wyłonić spośród nich najlepszego kupca.

Zobacz także