Gwiazdy lombardu (14)

Gwiazdy lombardu (14)

(Pawn Stars: Hole in One)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Do lombardu trafia muszkiet z lat 30. XIX wieku. Broń skonstruował Eli Whitney - wynalazca maszyny stosowanej w procesie przetwarzania bawełny. Wycenie poddane też zostaną znaczki z bejsbolistami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego reality show ukazującego codzienne wyzwania, przed jakimi stają właściciele i pracownicy lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, który działa przez przerwy od 1989 roku. Bohaterami programu są trzy pokolenia Harrisonów - senior Richard oraz jego syn Rick i wnuk Corey. Przyjaciel tego ostatniego, Austin "Chumlee" Russell, również należy do ekipy sklepu czynnego 24 godziny na dobę. Wśród niezwykłych przedmiotów, jakie w ósmej serii trafiają do lombardu, jest fragment osłony termicznej statku Apollo 11. W tym sezonie Rick decyduje się również na zatrudnienie nowej osoby.

Tym razem do lombardu trafia muszkiet z lat 30. XIX wieku. Broń skonstruował Eli Whitney, znany jako wynalazca odziarniarki - maszyny stosowanej we wstępnym procesie przetwarzania bawełny. Następnie klient przynosi piłeczkę golfową, która należała do prezydenta USA Lyndona B. Johnsona. Później w sklepie zjawia się mężczyzna ze znaczkami z podobiznami członków drużyny bejsbolowej Chicago Cubs. Na pochodzącej z 1929 roku przypince widnieją zawodnicy ze składu występującego w rozgrywkach World Series.

Zobacz także