Gwiazdy lombardu (13)

Gwiazdy lombardu (13)

(Pawn Stars 5: Case Closed)

reality show USA 2011-2012   od 12 lat
W skrócie:W odcinku klient lombardu przynosi akta głośnej sprawy porwania i zamordowania synka lotnika Charlesa Lindbergha. Dokumenty należały do prywatnego detektywa, wynajętego przez rodzinę dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąta seria programu ukazującego kulisy funkcjonowania czynnego przez całą dobę lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, prowadzony przez przedstawicieli trzech generacji Harrisonów. Przyjmują oni w zastaw niezwykłe przedmioty, które muszą odpowiednio wycenić. W tej edycji potrzebujący gotówki klient chce sprzedać naturalnych rozmiarów figury postaci z "Gwiezdnych wojen" - Jar Jar Binksa i Dartha Maula. Do lombardu trafia też m.in. kolekcja magazynów "Sports Illustrated" z pierwszych lat istnienia czasopisma.

W dzisiejszym odcinku klient lombardu przynosi akta głośnej sprawy porwania i zamordowania synka lotnika Charlesa Lindbergha. Dokumenty należały do prywatnego detektywa, wynajętego przez rodzinę dziecka. Rick i Chumlee oglądają interesujący egzemplarz broni palnej, pochodzącej z XVII wieku - krótszą wersję muszkietu, używaną przez marynarzy i piratów. Kolejny klient chce sprzedać sportowy samochód z 1974 roku - model Lotus Europa. Zobaczymy, czy Rick zdecyduje się kupić to auto.

Zobacz także