Gwiazdy lombardu (13)

Gwiazdy lombardu (13)

(Pawn Stars: Go For Chum)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Rick ma okazję kupić sprzęt do pędzenia bimbru. Zobaczymy, czy zdoła myśleć trzeźwo, finalizując transakcję. Następnie klient przynosi ogromną kolekcję pocztówek z autografami gwiazd z lat 40. i 50.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

Rick ma okazję kupić zabytkowy sprzęt do pędzenia bimbru. Zobaczymy, czy zdoła myśleć trzeźwo, finalizując transakcję. Następnie klient lombardu przynosi ogromną kolekcję pocztówek z autografami słynnych osobistości z lat 40. i 50. ubiegłego wieku. Imponujący zbiór, w którym są podpisy największych hollywoodzkich gwiazd, wyceniają Corey i Chumlee. Później Rick denerwuje się na Austina, który w godzinach pracy wisi na telefonie.

Zobacz także