Gwiazdy lombardu (13)

Gwiazdy lombardu (13)

(Pawn Stars: World Series of Pawn)

reality show USA 2013-2014   od 12 lat
W skrócie:Proporczyk Dodgersów z Los Angeles podpisany jest przez Franka Sinatrę. Do sklepu trafia też replika deloreana z 'Powrotu do przyszłości'. Chumlee wciąż gubi klucze. Rick postanawia go tego oduczyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwunasta seria popularnego programu, którego bohaterowie zarabiają na życie, udzielając pożyczek pod zastaw i skupując różne przedmioty od osób potrzebujących gotówki. Zysk właścicieli całodobowego lombardu w Las Vegas zależy od tego, czy potrafią oni właściwie ocenić wartość oferowanych im towarów. Klienci potrafią zaskoczyć. Mają na sprzedaż zabytkowe egzemplarze broni, stare auta i rozmaite pamiątki po słynnych aktorach, politykach czy sportowcach. W tym sezonie do lombardu trafia m.in. miecz kawaleryjski, którego używał John Wayne na planie filmu "Rio Grande".

Tym razem klient lombardu chce sprzedać proporczyk drużyny bejsbolowej Los Angeles Dodgers z rozgrywek World Series. Przedmiot jest wyjątkowy, gdyż znajduje się na nim autograf słynnego Franka Sinatry. Później bohaterowie oglądają replikę sportowego auta znanego z przeboju kinowego "Powrót do przyszłości" - samochodu marki DeLorean. Chumlee ciągle gubi klucze do sklepu. Rick wymyśla sposób, który ma sprawić, że pracownik będzie mniej roztargniony.

Zobacz także