Gwiazdy lombardu (12)

Gwiazdy lombardu (12)

(Pawn Stars 5: Put Up Your Dukes)

reality show USA 2011-2012   od 12 lat
W skrócie:Klient oferuje książkę, która była kiedyś własnością sir Isaaca Newtona. Następnie Rick i Chumlee oglądają przedmioty, które należały do Johna Wayne'a. Są one wyjątkowe, bohaterowie jednak się wahają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąta seria programu ukazującego kulisy funkcjonowania czynnego przez całą dobę lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, prowadzony przez przedstawicieli trzech generacji Harrisonów. Przyjmują oni w zastaw niezwykłe przedmioty, które muszą odpowiednio wycenić. W tej edycji potrzebujący gotówki klient chce sprzedać naturalnych rozmiarów figury postaci z "Gwiezdnych wojen" - Jar Jar Binksa i Dartha Maula. Do lombardu trafia też m.in. kolekcja magazynów "Sports Illustrated" z pierwszych lat istnienia czasopisma.

Bohaterowie programu mają okazję kupić książkę, która kiedyś należała do Isaaca Newtona. Na marginesach odkrywają zapiski i wzory. Następnie w lombardzie zjawia się mężczyzna, zamierzający sprzedać kurtkę wojskową, która należała do jego dziadka, uczestnika wojny wojna hiszpańsko-amerykańskiej 1898. Rick i Chumlee oglądają kolekcję przedmiotów związanych z Johnem Wayne'em. Przekonamy się, czy zdecydują się nabyć pamiątki po legendzie westernu.

Zobacz także