Gwiazdy lombardu (12)

Gwiazdy lombardu (12)

(Pawn Stars: Playboys and Players)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:W tym odcinku do lombardu w Las Vegas trafia zbiór pamiątek z nocnych klubów sieci Playboy. Rick rozważa zakup kolekcji. Następnie Corey i jego przyjaciel oglądają dwa stare rowery marki Murray.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

W dzisiejszym odcinku do lombardu w Las Vegas trafia zbiór pamiątek z nocnych klubów sieci Playboy. Zobaczymy, czy Rick zdecyduje się kupić kolekcję. Następnie Corey i jego przyjaciel oglądają dwa stare rowery marki Murray. Na jednym z pojazdów nikt nigdy nie jeździł. Później dziadek postanawia wybrać się na strzelnicę. Rick uważa, że ojcu przyda się towarzystwo. Wspólna podróż samochodem może być jednak trudną próbą nerwów dla obu Harrisonów.

Zobacz także