Gwiazdy lombardu (12)

Gwiazdy lombardu (12)

(Pawn Stars: Fool's Gold)

reality show USA 2013-2014   od 12 lat
W skrócie:Klient przynosi... deskę klozetową, która miała być częścią wyposażenia wahadłowca z programu załogowych lotów kosmicznych realizowanych przez NASA. Zobaczymy, czy Harrisonowie zdecydują się na zakup.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwunasta seria popularnego programu, którego bohaterowie zarabiają na życie, udzielając pożyczek pod zastaw i skupując różne przedmioty od osób potrzebujących gotówki. Zysk właścicieli całodobowego lombardu w Las Vegas zależy od tego, czy potrafią oni właściwie ocenić wartość oferowanych im towarów. Klienci potrafią zaskoczyć. Mają na sprzedaż zabytkowe egzemplarze broni, stare auta i rozmaite pamiątki po słynnych aktorach, politykach czy sportowcach. W tym sezonie do lombardu trafia m.in. miecz kawaleryjski, którego używał John Wayne na planie filmu "Rio Grande".

Tym razem klient lombardu w Las Vegas przynosi do sklepu... deskę klozetową, która miała być częścią wyposażenia wahadłowca z programu załogowych lotów kosmicznych realizowanych przez NASA. Zobaczymy, czy Harrisonowie zdecydują się nabyć ten kawałek historii podboju kosmosu. Następnie Corey ogląda podpisany egzemplarz książki Huntera Thompsona "Lęk i odraza w Las Vegas", na podstawie której nakręcono kultowy film "Las Vegas Parano". Później Chumlee staje się obiektem żartu dziadka. Przekonamy się jednak, kto będzie się śmiał ostatni.

Zobacz także