Gwiazdy lombardu 11: Pocztówka z autografem (5)

Gwiazdy lombardu 11: Pocztówka z autografem (5)

(Pawn Stars: Beam Me Up)

reality show USA 2013
W skrócie:Do lombardu trafia pocztówka podpisana przez legendarnego boksera Jacka Johnsona, pierwszego czarnoskórego mistrza wagi ciężkiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 12 marca
za 6 dni
9:15 HISTORY

Opis

Jedenasta seria programu ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas, prowadzonego przez trzy generacje mężczyzn z rodziny Harrisonów. Senior Richard Harrison założył ten interes w 1989 roku. Klientami sklepu są osoby potrzebujące gotówki, które mają coś na sprzedaż lub do oddania w zastaw. W show prezentowane są najbardziej niezwykłe przedmioty, jakie trafiają do lombardu. W tej serii będą to np. klucze do celi, w której gangster Al Capone oczekiwał na proces, oraz wiele egzemplarzy zabytkowej broni, m.in. z czasów wojny secesyjnej.

Bohaterowie programu oglądają pocztówkę podpisaną przez legendarnego pięściarza Johna Johnsona, pierwszego czarnoskórego zawodnika, który zdobył tytuł mistrza wagi ciężkiej. Następnie Corey i Chumlee negocjują cenę za kolekcję rekwizytów z serii "Star Trek". W zbiorze znajduje się również pierwszy szkic scenariusza "Star Trek 4: Powrót na Ziemię". Później Chumlee dochodzi do wniosku, że potrzebuje własnego biurka. Zobaczymy, czy przekona do tego swoich szefów.

Zobacz także