Gwiazdy lombardu (11)

Gwiazdy lombardu (11)

(Pawn Stars 5: Ah Shoot!)

reality show USA 2011-2012   od 12 lat
W skrócie:Do lombardu trafia zaginione zdjęcie autorstwa amerykańskiego fotografa krajobrazów, Ansela Adamsa. Następnie Rick i dziadek spotykają się z mężczyzną, który chce sprzedać swojego jaguara XJ6.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąta seria programu ukazującego kulisy funkcjonowania czynnego przez całą dobę lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, prowadzony przez przedstawicieli trzech generacji Harrisonów. Przyjmują oni w zastaw niezwykłe przedmioty, które muszą odpowiednio wycenić. W tej edycji potrzebujący gotówki klient chce sprzedać naturalnych rozmiarów figury postaci z "Gwiezdnych wojen" - Jar Jar Binksa i Dartha Maula. Do lombardu trafia też m.in. kolekcja magazynów "Sports Illustrated" z pierwszych lat istnienia czasopisma.

Tym razem do lombardu trafia zaginione zdjęcie autorstwa słynnego amerykańskiego fotografa krajobrazów, Ansela Adamsa. Następnie Rick i dziadek spotykają się z mężczyzną, który chce sprzedać swojego jaguara XJ6. Luksusowe auto z 1987 roku podoba się seniorowi rodu Harrisonów. Corey ogląda piłkę z autografami wszystkich zawodników legendarnej drużyny Chicago Bears z 1942 roku. W tym odcinku pojawia się także wydanie gazety "Chicago Tribune" z 3 listopada 1848 z nagłówkiem na pierwszej stronie błędnie ogłaszającym porażkę Trumana w wyborach prezydenckich.

Zobacz także