Gwiazdy lombardu (11)

Gwiazdy lombardu (11)

(Pawn Stars: Break on Through)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Tym razem do lombardu trafia pamiątka po liderze The Doors. Klient chce sprzedać drzwi do sypialni z domu rodzinnego Morrisona. Chumlee ogląda grę planszową 'The Legend of Zelda' z 1988 roku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

Tym razem do lombardu Harrisonów trafia niezwykła pamiątka po liderze The Doors Jimie Morrisonie. Klient chce sprzedać drzwi do sypialni pochodzące z domu rodzinnego słynnego muzyka. Następnie Chumlee ogląda grę planszową "The Legend of Zelda" z 1988 roku. Później Corey dowiaduje się o rzadkiej kolekcji doskonale zachowanych motocykli marki Indian. Pojazdy wyprodukowano w pierwszej dekadzie XX wieku. Rick decyduje się towarzyszyć synowi, żeby przypilnować transakcji.

Zobacz także