Gwiazdy lombardu 10: Wyciągaj spluwę (10)

Gwiazdy lombardu 10: Wyciągaj spluwę (10)

(Pawn Stars: Stick to Your Guns)

reality show USA 2013
W skrócie:W tym odcinku bohaterowie programu wyceniają podziurawioną kulami flagę pochodzącą z myśliwca, który latał podczas pierwszej wojny światowej w tej samej eskadrze co Quentin Roosevelt, syn prezydenta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziesiąta seria popularnego reality show ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas. To działający od 1989 roku rodzinny biznes, w którego funkcjonowanie zaangażowane są trzy pokolenia Harrisonów - Richard oraz jego syn i wnuk. Istotną rolę w zespole pełni również Austin "Chumlee" Russell, przyjaciel Coreya Harrisona. Bohaterowie programu wyceniają najdziwniejsze przedmioty, jakie przynoszą pod zastaw klienci. W tej edycji zobaczymy m.in. widelec pochodzący z niemieckiego sterowca pasażerskiego LZ-129 Hindenburg.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu wyceniają podziurawioną kulami flagę pochodzącą z myśliwca, który latał podczas pierwszej wojny światowej w tej samej słynnej eskadrze co Quentin Roosevelt, najmłodszy syn prezydenta Theodore'a Roosevelta. Następnie Rick ogląda colta z 1884 roku. Broń należała do szeryfa Freda Coatesa. Później Chumlee zostaje przyłapany na fałszowaniu ewidencji czasu pracy. Corey musi zająć się problemem.