Gwiazdy lombardu 10: Święta w lombardzie (20)

Gwiazdy lombardu 10: Święta w lombardzie (20)

(Pawn Stars: It's A Wonderful Pawn)

reality show USA 2013
W skrócie:Bohaterowie przyglądają się z uwagą menu, które zawiera spis potraw podczas świątecznej kolacji, jaka odbyła się w więzieniu Alcatraz w 1912 roku. Chumlee organizuje charytatywną imprezę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziesiąta seria popularnego reality show ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas. To działający od 1989 roku rodzinny biznes, w którego funkcjonowanie zaangażowane są trzy pokolenia Harrisonów - Richard oraz jego syn i wnuk. Istotną rolę w zespole pełni również Austin "Chumlee" Russell, przyjaciel Coreya Harrisona. Bohaterowie programu wyceniają najdziwniejsze przedmioty, jakie przynoszą pod zastaw klienci. W tej edycji zobaczymy m.in. widelec pochodzący z niemieckiego sterowca pasażerskiego LZ-129 Hindenburg.

Tym razem bohaterowie programu mają okazję zapoznać się z menu świątecznego posiłku, zaserwowanego w więzieniu Alcatraz w Boże Narodzenie 1912 roku. Następnie Rick i jego ojciec oglądają kurtkę, która należała do członka słynnego dywizjonu zwanego Hell Hawks. Formacja ta walczyła podczas drugiej wojny światowej na Filipinach oraz w bitwach o Iwo Jimę i Okinawę. Później Chumlee zostaje wyznaczony do zorganizowania dorocznej imprezy bożonarodzeniowej.