Gwiazdy lombardu 10: Ostatni samuraj (13)

Gwiazdy lombardu 10: Ostatni samuraj (13)

(Pawn Stars: The Last Samurai)

reality show USA 2013
W skrócie:Do lombardu trafia tym razem sprzęt używany podczas lądowania w Normandii w czasie drugiej wojny światowej. Później Corey i Chumlee zachwycają się siedemnastowiecznym samurajskim mieczem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziesiąta seria popularnego reality show ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas. To działający od 1989 roku rodzinny biznes, w którego funkcjonowanie zaangażowane są trzy pokolenia Harrisonów - Richard oraz jego syn i wnuk. Istotną rolę w zespole pełni również Austin "Chumlee" Russell, przyjaciel Coreya Harrisona. Bohaterowie programu wyceniają najdziwniejsze przedmioty, jakie przynoszą pod zastaw klienci. W tej edycji zobaczymy m.in. widelec pochodzący z niemieckiego sterowca pasażerskiego LZ-129 Hindenburg.

W dzisiejszym odcinku do lombardu w Las Vegas trafia sprzęt wojskowy, używany podczas lądowania w Normandii w czasie drugiej wojny światowej. Później Corey i Chumlee zachwycają się siedemnastowiecznym samurajskim mieczem. Katanę przyniósł do sklepu mężczyzna, który jakiś czas temu sprzedał statuetkę Grammy. Później Rick pyta syna o przeprowadzoną przez niego ryzykowną transakcję. Corey kieruje rozmowę na temat jego udziałów w lombardzie.