Gwiazdy lombardu 10: Olimpijski poduszkowiec (27)

Gwiazdy lombardu 10: Olimpijski poduszkowiec (27)

(Pawn Stars: Hair Force One)

reality show USA 2013
W skrócie:Uczestnicy programu poddają testom poduszkowiec skonstruowany na potrzeby letniej olimpiady w Sydney w 2000 roku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziesiąta seria popularnego reality show ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas. To działający od 1989 roku rodzinny biznes, w którego funkcjonowanie zaangażowane są trzy pokolenia Harrisonów - Richard oraz jego syn i wnuk. Istotną rolę w zespole pełni również Austin "Chumlee" Russell, przyjaciel Coreya Harrisona. Bohaterowie programu wyceniają najdziwniejsze przedmioty, jakie przynoszą pod zastaw klienci. W tej edycji zobaczymy m.in. widelec pochodzący z niemieckiego sterowca pasażerskiego LZ-129 Hindenburg.

Tym razem bohaterowie programu mają okazję obejrzeć jednoosobowy poduszkowiec, zaprojektowany na ceremonię otwarcia igrzysk olimpijskich w Sidney w 2000 roku. Następnie Rick i Corey wyceniają pamiątkową kartkę z kosmykiem włosów Jerzego Waszyngtona. Później pracownicy lombardu dochodzą do wniosku, że Chumlee powinien zadbać o formę i trochę schudnąć. Przekonamy się, czy wizyta u dietetyka okaże się wystarczająca do porzucenia niezdrowych nawyków.