Gwiazdy lombardu 10: Dali czy nie Dali? (28)

Gwiazdy lombardu 10: Dali czy nie Dali? (28)

(Pawn Stars: Million Dali Baby)

reality show USA 2013
W skrócie:Chumlee i Olivia mają okazję kupić rzeźbę Salvadora Dalego, nie mogą jednak potwierdzić jej autentyczności. Następnie łowcy okazji oglądają atlas świata pochodzący z czasów wojny secesyjnej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziesiąta seria popularnego reality show ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas. To działający od 1989 roku rodzinny biznes, w którego funkcjonowanie zaangażowane są trzy pokolenia Harrisonów - Richard oraz jego syn i wnuk. Istotną rolę w zespole pełni również Austin "Chumlee" Russell, przyjaciel Coreya Harrisona. Bohaterowie programu wyceniają najdziwniejsze przedmioty, jakie przynoszą pod zastaw klienci. W tej edycji zobaczymy m.in. widelec pochodzący z niemieckiego sterowca pasażerskiego LZ-129 Hindenburg.

Chumlee i Olivia mają okazję kupić rzeźbę samego Salvadora Dalego. Problem w tym, że nie ma żadnego dokumentu potwierdzającego jej autentyczność. Przekonamy się, czy pracownicy nocnej zmiany podejmą ryzyko. Następnie bohaterowie programu oglądają atlas świata pochodzący z czasów wojny secesyjnej. Później do lombardu w Las Vegas trafia automat do gry z lat 30. ubiegłego wieku. Zobaczymy, czy ekspert od tych maszyn, Chumlee, pomoże dziadkowi w negocjacjach cenowych.