Gwiazdy lombardu (10)

Gwiazdy lombardu (10)

(Pawn Stars 5: Pawn Illustrated)

reality show USA 2011-2012   od 12 lat
W skrócie:Pracownicy lombardu oglądają rzadki półmuszkiet, kurtkę pilota, który latał P-38 Lightning w czasie II wojny światowej, oraz trzy pierwsze roczniki czasopisma 'Sports Illustrated'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąta seria programu ukazującego kulisy funkcjonowania czynnego przez całą dobę lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, prowadzony przez przedstawicieli trzech generacji Harrisonów. Przyjmują oni w zastaw niezwykłe przedmioty, które muszą odpowiednio wycenić. W tej edycji potrzebujący gotówki klient chce sprzedać naturalnych rozmiarów figury postaci z "Gwiezdnych wojen" - Jar Jar Binksa i Dartha Maula. Do lombardu trafia też m.in. kolekcja magazynów "Sports Illustrated" z pierwszych lat istnienia czasopisma.

Wśród przedmiotów, które pojawiają się w tym odcinku, jest niezwykle rzadki osiemnastowieczny muszkiet, zaprojektowany dla dziecka. Rick i dziadek oglądają również kolekcję eksponatów z drugiej wojny światowej, m.in. kurtkę pilota legendarnego amerykańskiego myśliwca P-38 Lightning. Później do lombardu przychodzi mężczyzna, który zamierza sprzedać zbiór magazynów "Sports Illustrated" z pierwszych trzech lat istnienia czasopisma.

Zobacz także