Gwiazdy lombardu 10 (30)

Gwiazdy lombardu 10 (30)

(Pawn Stars: Off The Hook)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Tym razem do lombardu trafia kolekcja szkiców wykonanych podczas procesu Sama Shepparda. Jego historia zainspirowała twórców serialu 'Ścigany'. Pojawia się też możliwość kupna piłki z autografami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziesiąta seria popularnego reality show ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas. To działający od 1989 roku rodzinny biznes, w którego funkcjonowanie zaangażowane są trzy pokolenia Harrisonów - Richard oraz jego syn i wnuk. Istotną rolę w zespole pełni również Austin "Chumlee" Russell, przyjaciel Coreya Harrisona. Bohaterowie programu wyceniają najdziwniejsze przedmioty, jakie przynoszą pod zastaw klienci. W tej edycji zobaczymy m.in. widelec pochodzący z niemieckiego sterowca pasażerskiego LZ-129 Hindenburg.

Tym razem do lombardu w Las Vegas trafia kolekcja szkiców wykonanych podczas procesu Sama Shepparda w 1954 roku. Jego historia zainspirowała twórców serialu "Ścigany". Następnie bohaterowie programu mają okazję kupić piłkę z autografami uczestników rozegranego w 1962 roku Meczu Gwiazd MLB, czyli najważniejszej amerykańskiej ligi bejsbolu. Podpisali się m.in. Yogi Berra i Mickey Mantle. Później Chumlee informuje, że nie może przyjść do pracy z powodu choroby. Harrisonowie postanawiają sprawdzić, czy nie udaje.