Gwiazdy lombardu (10)

Gwiazdy lombardu (10)

(Pawn Stars: Colts and Vikings)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Do lombardu trafia broń z czasów wojny secesyjnej. Przyniesiony przez klienta egzemplarz wycenia Corey. Następnie Rick ma okazję nabyć wikińską monetę. Zobaczymy, czy uda mu się ją zdobyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

W tym odcinku do lombardu trafia broń z czasów wojny secesyjnej - rewolwer Colt Army model 1860. Przyniesiony przez klienta egzemplarz wycenia Corey. Następnie Rick ma okazję nabyć wikińską monetę. Zobaczymy, czy uda mu się ją zdobyć, czy też będzie musiał się wycofać. Później Chumlee próbuje posłużyć się przekazem podprogowym, żeby skłonić szefa do podwyższenia jego pensji. Przekonamy się, czy Rick okaże się podatny na sugestie.

Zobacz także