Gwiazdy lombardu (1)

Gwiazdy lombardu (1)

(Pawn Stars: Help Wanted)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Corey i Chumlee poszukują nowego pracownika na nocną zmianę. Tymczasem do sklepu trafia niezwykle interesująca broń palna, a także kolekcja dziecięcych skarbonek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego reality show ukazującego codzienne wyzwania, przed jakimi stają właściciele i pracownicy lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, który działa przez przerwy od 1989 roku. Bohaterami programu są trzy pokolenia Harrisonów - senior Richard oraz jego syn Rick i wnuk Corey. Przyjaciel tego ostatniego, Austin "Chumlee" Russell, również należy do ekipy sklepu czynnego 24 godziny na dobę. Wśród niezwykłych przedmiotów, jakie w ósmej serii trafiają do lombardu, jest fragment osłony termicznej statku Apollo 11. W tym sezonie Rick decyduje się również na zatrudnienie nowej osoby.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie wyceniają dziewiętnastowieczną broń myśliwską wyprodukowaną przez niemiecką firmę J. P. Sauer & Sohn. Następnie w lombardzie zjawia się klient ze zbiorem zabytkowych żeliwnych świnek-skarbonek, cenionych przez kolekcjonerów. Rick chce zatrudnić nową osobę, która będzie pracowała na nocnej zmianie. Rekrutacją mają się zająć Corey i Chumlee. Przekonamy się, czy zdołają wybrać odpowiedniego kandydata.

Zobacz także