Gwiazdy Kabaretu (140)
W skrócie: | Odcinek pokaże, co kryje się za modnym hasłem: siła kobiet. Widzowie zobaczą w akcji Kabaret A JAK! Artystki wykonają skecze: "Turecka miłość", "Ikea". Opowiedzą też historię o "Wkurzonej kobiecie". |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kolejny sezon jednego z najpopularniejszych programów kabaretowych w polskiej telewizji, a w nim cała plejada gwiazd. Bohaterami odcinków tej serii będą: Zdolni i Skromni, Czesuaf, K2, Kabaret Rak, Kabaret A JAK! i Kabaret FiFa RaFa. Gospodarzem show jest lider Kabaretu Młodych Panów - Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą utalentowane artystki z GLAM Quartet, zapewniające efektowną oprawę muzyczną: Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska i Agnieszka Kowalczyk.
Odcinek pokaże, co kryje się za modnym hasłem: siła kobiet. Widzowie zobaczą w akcji Kabaret A JAK! Artystki wykonają skecze: "Turecka miłość", "Ikea". Opowiedzą też historię o "Wkurzonej kobiecie" oraz zabiorą widzów na "Pielgrzymkę".
Zobacz także
- Gwiazdy Kabaretu (162) - program rozrywkowy - piątek, 17 października 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Gwiazdy Kabaretu (149) - program rozrywkowy - piątek, 17 października 21:00 i 1 późniejsza emisja
- Gwiazdy Kabaretu (5) - program rozrywkowy - niedziela, 19 października 8:45
- Gwiazdy Kabaretu (163) - program rozrywkowy - piątek, 24 października 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Gwiazdy Kabaretu (150) - program rozrywkowy - piątek, 24 października 21:00 i 1 późniejsza emisja