Grzech Fatmagül (78)

Grzech Fatmagül (78)

(Fatmagül'ün Suçu Ne?)

serial obyczajowy Turcja 2010   od 12 lat
Występują:Beren Saat, Civan Canova, Engin Akyürek, Firat Çelik
W skrócie:Halide niepokoi stan Mustafy. Kerim udaje się w miejsce, gdzie doszło do gwałtu. Spotyka dręczonego wyrzutami sumienia Vurala. Dochodzi do bójki. Kiedy Kerim odjeżdża, Mustafa napada na Vurala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młoda Fatmagül (Beren Saat) mieszka z bratem (Bülent Seyran) i jego żoną (Esra Dermancioglu) w nadmorskiej miejscowości Cesme w zachodniej Turcji. Nie może doczekać się na ślub z rybakiem Mustafą (Firat Çelik). Jej życie całkowicie się zmienia, gdy pewnego wieczoru zostaje brutalnie zgwałcona przez grupę odurzonych alkoholem mężczyzn. W oczach miejscowej społeczności staje się pohańbiona...

W tym odcinku

Halide niepokoi stan Mustafy. Kerim potajemnie udaje się na miejsce, w którym doszło do gwałtu. Spotyka tam dręczonego wyrzutami sumienia Vurala. Pomiędzy dawnymi przyjaciółmi dochodzi do bójki, której świadkiem jest Mustafa. Gdy Kerim odjeżdża, wściekły Mustafa napada na Vurala. Fatmagül chce wycofać swoje oskarżenie, ale Kerim jej na to nie pozwala. Następnego ranka zostaje on zatrzymany przez żandarmerię pod zarzutem zamordowania Vurala. Na miejscu pojawia się także Mustafa.

Występują (pokaż wszystkich)