Gry małżeńskie (56)
        reality show  Polska  2019
          
      
      
      | W skrócie: | Singielkę Monikę zapraszają na randki Karol, Krzysztof i Daniel. Tylko jeden z nich nie ma życiowej partnerki, ale wszyscy będą grać kawalerów. Ona musi odgadnąć, który z mężczyzn mówi prawdę. | 
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja | 
| sobota, 8 listopada za 13 dni | 0:00 | Polsat Cafe (z napisami) | 
Opis
Bohaterką odcinka jest singielka, która odwiedza trzech mieszkania trzech mężczyzn. Dwaj z nich są w związku małżeńskim, jeden jest kawalerem. Podczas randek wszyscy trzej panowie będą próbowali przekonać singielkę, że nikogo nie mają. Zadaniem uczestniczki jest odgadnąć, który z nich mówi prawdę. Jeśli uda jej się odgadnąć, zgarnie, razem z kawalerem, nagrodę. Jeśli nie, nagroda zostanie przyznana mężczyźnie, któremu udało się ją oszukać, oraz jego żonie.
Singielkę Monikę zapraszają na randki Karol, Krzysztof i Daniel. Tylko jeden z nich nie ma życiowej partnerki, ale przed nową znajomą wszyscy będą grać kawalerów. Ona jednak musi wykazać się sprytem i odgadnąć, który z mężczyzn jest z nią szczery i nie związał się jeszcze z żadną kobietą.
Zobacz także
- Gry małżeńskie (31) - reality show - noc sob./niedz., 25 na 26 października 0:00
- Gry małżeńskie (196) - reality show - dziś, 26 października 21:00
- Gry małżeńskie (32) - reality show - dziś, 26 października 23:00
- Gry małżeńskie (33) - reality show - noc niedz./pon., 26 na 27 października 0:00
- Gry małżeńskie (34) - reality show - poniedziałek, 27 października 23:00
- Gry małżeńskie (35) - reality show - noc pon./wt., 27 na 28 października 0:00
- Gry małżeńskie (36) - reality show - wtorek, 28 października 23:00
- Gry małżeńskie (37) - reality show - noc wt./śr., 28 na 29 października 0:00
- Gry małżeńskie (38) - reality show - środa, 29 października 23:00
- Gry małżeńskie (39) - reality show - noc śr./czw., 29 na 30 października 0:00
