Grizzy i Lemingi: Zegar z niedźwiadkiem (140)

(Grizzy and the Lemmings: Tick Tock Bear)

serial animowany Francja 2017
W skrócie:Grizzy jest zafascynowany zegarem ściennym, którego tykanie go uspokaja. Wraz z wybiciem dwunastej z mechanizmu wyskakują tańczące figurki. Lemingi znajdują sposób, by kukiełki tańczyły co chwilę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 3 grudnia
za 3 dni
1:19 Boomerang
czwartek, 3 grudnia
za 3 dni
5:18 Boomerang
czwartek, 10 grudnia
za 10 dni
22:39 Boomerang

Opis

Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw.

W tym odcinku

Grizzy jest zafascynowany nowym zegarem ściennym, którego tykanie go uspokaja. Wraz z wybiciem dwunastej z zegara wyskakują tańczące figurki. Lemingi odkrywają sposób na to, by kukiełki tańczyły co chwilę.

Zobacz także