Grizzy i Lemingi: Zamiana ról (11)

(Grizzy and the Lemmings: Role Change)

serial animowany Francja 2017   od 7 lat
W skrócie:Niedźwiedź mocno uderza się w głowę i przestaje być sobą. Zaczyna się zachowywać jak gryzoń. Domaga się uczestnictwa we wszystkich zabawach Lemingów. Okazuje się, że do niektórych jest za ciężki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 7 czerwca
za 7 dni
16:45 Boomerang
czwartek, 11 czerwca
za 11 dni
20:50 Boomerang

Opis

Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw.

W tym odcinku

Niedźwiedź mocno uderza się w głowę i przestaje być sobą. Zaczyna się zachowywać jak gryzoń. Domaga się uczestnictwa we wszystkich grach i zabawach Lemingów. Okazuje się jednak, że do niektórych harców bywa zbyt ciężki.

Zobacz także