Grizzy i Lemingi: Rozszerzony niedźwiedź (64)

(Grizzy and the Lemmings: Augmented Bear)

serial animowany Francja 2017   od 7 lat
W skrócie:Lemingi bawią się tabletem leśniczego. Gdy uruchamiają aplikację rzeczywistości rozszerzonej, mogą się poruszać po chatce, przeskakując przez wyświetlane na ekranie przeszkody. Wywołuje to chaos.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 13 kwietnia
za 12 dni
1:32 Boomerang
poniedziałek, 13 kwietnia
za 12 dni
5:32 Boomerang

Opis

Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw.

W tym odcinku

Lemingi bawią się tabletem leśniczego. Gdy uruchamiają aplikację rzeczywistości rozszerzonej, mogą się poruszać po chatce, przeskakując przez wyświetlane na ekranie przeszkody. Grizzy postanawia skonfiskować gryzoniom urządzenie, by łowić wirtualne łososie.

Zobacz także