Grizzy i Lemingi: Niedźwiadkowy mus (2)

(Grizzy and the Lemmings: Bear Spread)

serial animowany Francja 2017   od 7 lat
W skrócie:Niedźwiedź szykuje się do zjedzenia łososia w polewie czekoladowej. Spiżarnia okazuje się jednak pusta. Kiedy Grizzy zauważa, że ostatni słoik jest w rękach Lemingów, wpada w gniew.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 6 kwietnia
pojutrze
1:44 Boomerang
poniedziałek, 6 kwietnia
pojutrze
5:46 Boomerang
środa, 8 kwietnia
za 4 dni
20:12 Boomerang
czwartek, 9 kwietnia
za 5 dni
8:12 Boomerang
czwartek, 9 kwietnia
za 5 dni
17:12 Boomerang
niedziela, 12 kwietnia
za 8 dni
22:12 Boomerang

Opis

Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw.

W tym odcinku

Niedźwiedź szykuje się do zjedzenia łososia w polewie czekoladowej. Spiżarnia okazuje się jednak pusta. Kiedy Grizzy zauważa, że ostatni słoik jest w rękach Lemingów, które urządziły sobie imprezę plażową w piaskownicy, wpada w gniew.

Zobacz także