Grizzy i Lemingi: Domowe roboty (6)

(Grizzy and the Lemmings: Domestic Robots)

serial animowany Francja 2017   od 7 lat
W skrócie:Niedźwiedź odkrywa, że nowy automatyczny odkurzacz leśniczego to także świetne urządzenie do masażu. Natomiast Lemingi traktują ten sprzęt jako auto do zabawy. Nikt nie ma ochoty nim sprzątać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 6 kwietnia
za 9 dni
8:50 Boomerang
wtorek, 7 kwietnia
za 10 dni
1:13 Boomerang
wtorek, 7 kwietnia
za 10 dni
5:13 Boomerang
środa, 8 kwietnia
za 11 dni
20:38 Boomerang
czwartek, 9 kwietnia
za 12 dni
8:38 Boomerang
czwartek, 9 kwietnia
za 12 dni
17:38 Boomerang

Opis

Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw.

W tym odcinku

Niedźwiedź odkrywa, że nowy automatyczny odkurzacz leśniczego to także świetne urządzenie do masażu. Natomiast Lemingi traktują ten sprzęt jako auto do zabawy. W efekcie nikt nie ma ochoty nim sprzątać.

Zobacz także