Grimm 6 (6)

Grimm 6 (6)

(Grimm 6: Breakfast in Bed)

serial fantasy USA 2017   od 12 lat
Występują:David Giuntoli, Russell Hornsby, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz
Reżyseria:Julie Herlocker
W skrócie:Kolejne tropy w sprawie morderstwa dokonanego w hotelu prowadzą do jednego z gości. Opowiada on o budzącym grozę stworzeniu. Monroe, Rosalee i Eva sprawdzają, skąd pochodzą symbole na tkaninie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nick Burkhardt (David Giuntoli) jest detektywem Wydziału Zabójstw Portland i potomkiem elitarnej rodziny Grimm. Ma za zadanie utrzymywać równowagę między światem ludzi a rzeczywistością mitycznych, baśniowych stworów zwanych Wesenami. W ostatnim sezonie serialu funkcjonariusz staje się celem morderczego pościgu. Renard, który próbuje zrzucić odpowiedzialność za śmierć Bonaparte'a na Grimma, jest gotowy zrobić wszystko, by go dopaść. Wszyscy szukają sobie bezpiecznych kryjówek i niestrudzenie zacierają ślady. Grupę osłabi dodatkowo obrażenie Eve, która znajduje się pod wpływem zaklęcia śmiertelnego uścisku. Chcąc ją ratować, muszą dotrzeć na sam skraj zaświatów.

W tym odcinku

Kolejne tropy w sprawie morderstwa dokonanego w hotelu prowadzą do jednego z gości. Ten twierdzi, że nocą nawiedza przerażające stworzenie. Monroe, Rosalee i Eva sprawdzają, skąd pochodzą symbole namalowane na jednej z odkrytych przez nich tkanin.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także