Grimm 6 (5)

Grimm 6 (5)

(Grimm 6: The Seven Year Itch)

serial fantasy USA 2017   od 12 lat
Występują:David Giuntoli, Russell Hornsby, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz
Reżyseria:Lee Rose
W skrócie:Nick i Hank dołączają do policjantów, którzy prowadzą śledztwo dotyczące morderstwa w lokalnym parku. Adalind udaje się znaleźć Evę w zapomnianych tunelach, których ściany zdobią tajemnicze malunki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 28 maja
dziś
18:25 AXN Black
piątek, 29 maja
jutro
10:00 AXN Black
piątek, 29 maja
jutro
15:10 AXN Black

Opis

Nick Burkhardt (David Giuntoli) jest detektywem Wydziału Zabójstw Portland i potomkiem elitarnej rodziny Grimm. Ma za zadanie utrzymywać równowagę między światem ludzi a rzeczywistością mitycznych, baśniowych stworów zwanych Wesenami. W ostatnim sezonie serialu funkcjonariusz staje się celem morderczego pościgu. Renard, który próbuje zrzucić odpowiedzialność za śmierć Bonaparte'a na Grimma, jest gotowy zrobić wszystko, by go dopaść. Wszyscy szukają sobie bezpiecznych kryjówek i niestrudzenie zacierają ślady. Grupę osłabi dodatkowo obrażenie Eve, która znajduje się pod wpływem zaklęcia śmiertelnego uścisku. Chcąc ją ratować, muszą dotrzeć na sam skraj zaświatów.

W tym odcinku

Nick i Hank dołączają do policjantów, którzy prowadzą śledztwo dotyczące morderstwa w lokalnym parku. Monroe i Rosalee idą do lekarza. Chcą sprawdzić, czy przepowiednia Diany jest prawdziwa. Adalind udaje się znaleźć Evę w zapomnianych tunelach, których ściany zdobią tajemnicze malunki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także