Grimm 6 (4)

Grimm 6 (4)

(Grimm 6: El Cuegle)

serial fantasy USA 2017   od 12 lat
Występują:David Giuntoli, Russell Hornsby, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz
Reżyseria:Carlos Ávila
W skrócie:Pewna rodzina jest terroryzowana przez groźnego Wesena. Renarda odwiedza niezwykły gość. Po jego wizycie mężczyzna długo nie może dojść do siebie. Diana ma dla Monroe'a i Rosalee interesujące wieści.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 5 kwietnia
pojutrze
17:20 AXN Black
sobota, 11 kwietnia
za 8 dni
10:05 AXN Black
sobota, 11 kwietnia
za 8 dni
14:45 AXN Black

Opis

Nick Burkhardt (David Giuntoli) jest detektywem Wydziału Zabójstw Portland i potomkiem elitarnej rodziny Grimm. Ma za zadanie utrzymywać równowagę między światem ludzi a rzeczywistością mitycznych, baśniowych stworów zwanych Wesenami. W ostatnim sezonie serialu funkcjonariusz staje się celem morderczego pościgu. Renard, który próbuje zrzucić odpowiedzialność za śmierć Bonaparte'a na Grimma, jest gotowy zrobić wszystko, by go dopaść. Wszyscy szukają sobie bezpiecznych kryjówek i niestrudzenie zacierają ślady. Grupę osłabi dodatkowo obrażenie Eve, która znajduje się pod wpływem zaklęcia śmiertelnego uścisku. Chcąc ją ratować, muszą dotrzeć na sam skraj zaświatów.

W tym odcinku

Pewna rodzina jest terroryzowana przez nowego, groźnego Wesena. Renarda odwiedza niezwykły gość. Po jego wizycie mężczyzna długo nie może dojść do siebie. Diana ma dla Monroe'a i Rosalee pewne interesujące wieści.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także