Grimm 6 (2)

Grimm 6 (2)

7.5/10

(Grimm 6: Trust Me Knot)

serial fantasy USA 2017   od 16 lat
Występują:David Giuntoli, Russell Hornsby, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz
Reżyseria:John Gray
W skrócie:Hankowi i Wu udaje się zatrzymać Renarda. Nick pozostaje w kryjówce. Adalind otrzymuje tajemniczy telefon i zaczyna działać. Monroe i Rosalee stają się świadkami tego, jak Diana pokazuje swoje moce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nick Burkhardt (David Giuntoli) jest detektywem Wydziału Zabójstw Portland i potomkiem elitarnej rodziny Grimm. Ma za zadanie utrzymywać równowagę między światem ludzi a rzeczywistością mitycznych, baśniowych stworów zwanych Wesenami. W ostatnim sezonie serialu funkcjonariusz staje się celem morderczego pościgu. Renard, który próbuje zrzucić odpowiedzialność za śmierć Bonaparte'a na Grimma, jest gotowy zrobić wszystko, by go dopaść. Wszyscy szukają sobie bezpiecznych kryjówek i niestrudzenie zacierają ślady. Grupę osłabi dodatkowo obrażenie Eve, która znajduje się pod wpływem zaklęcia śmiertelnego uścisku. Chcąc ją ratować, muszą dotrzeć na sam skraj zaświatów.

W tym odcinku

Hankowi i Wu udaje się zatrzymać Renarda. Nick wciąż pozostaje w kryjówce. Adalind otrzymuje tajemniczy telefon, dzięki któremu zaczyna działać. W tym samym czasie Monroe i Rosalee stają się świadkami pewnego niezwykłego wydarzenia: Diana po raz pierwszy pokazuje swoje moce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także